شرکت سهامی خاص OPTIONS

شرکت سهامی خاص Options

شرکت سهامی خاص Options

Blog Article

پاسخ مشاور کاج ‏۲۱ آذر ۱۳۹۹ سلام ما مجبور شدیم اسم این موسسه رو حذف کنیم که یک طرفه به قاضی رفته باشیم اما واقعا این طور نیست.

در سهامی خاص سرمایه به صورت سهام می باشد و نقل و انتقال آن به سهولت امکان پذیر است.

به همین دلیل تصمیم گزفتیم تا در ادامه برای شما برخی از مزایای ثبت یک شرکت کاری در ترکیه را بیان کنیم. مزایایی که بتواند شما را در انتخاب مسیر و رسیدن به هدف مورد نظر کمک کند.

نکته بسیار مهم این است که مطمئن باشید طبق شرایطی خاص و کاملا قانونی برای ثبت شرکت، داشتن اقامت بلند مدت ترکیه لازم نیست.

در وهله‌ی اول با تاسیس شما می توانید اقامت ترکیه رو داشته باشید.

مبلغ سهام موسسین از کل سرمایه شرکت تاسیس شده نباید کمتر از ۲۰ در صد باشد.

من در یک شرکت سهامی خاص سهامدارم هستم الان از کجا میتونم بفهم چند درصده سهامم و مابقی سهامداران چند درصد هستن؟؟

اگر شریک خارجی یک شخص حقوقی باشد، ترجمه معتبر گواهی فعالیت و خلاصه رجیستری صادر شده توسط اتاق صنعت یا تجارت یا دادگاههای ذیصلاح، که در آن حاشیه نویسی آپوستیل توسط کنسولگری ترکیه تأیید شده باشد.

ترکیه به عنوان پلی به بازارهای جهانی برای شما خواهد بود.

نقل و انتقال سهام در شرکت سهامی خاص از مواردی است که ممکن است در طول حیات یک شرکت سهامی خاص بارها و بارها اتفاق بیفتد و به دلیل حساسیت های خاصی که دارد، دارای اهمیت بسزایی است.

تاثیرات شگفت‌انگیز ماشین‌آلات و اتوماسیون در کشاورزی

تولید ناخالص داخلی ترکیه (برابری قدرت خرید) در رده سیزدهم جهان قرار دارد و این کشور نوزدهمین تولید ناخالص داخلی بزرگ جهان را در اختیار دارد.

ایا اول که سه نفر بوده اند با دو سهامدار البته اکثریت میتوانسته اند سهام خود را منتقل کنند و تعدادسهامداران را افزایش دهند

معمولا اگر شرایط کلی زیر فراهم باشد، تبعه خارجی می‌تواند درخواست اقامت طولانی مدت داشته get more info باشد:

Report this page